Trzy rosyjskie firmy obronne zostały objęte sankcjami USA

Trzy rosyjskie firmy obronne zostały objęte sankcjami USA

Ukrinform
Departament Stanu USA nałożył sankcje na trzy rosyjskie firmy.

Jest to zapisane w dokumencie Departamentu Stanu, który jest rozmieszczony w amerykańskim rejestrze federalnym.

Jak wspomniano, prawo zezwala na nakładanie sankcji na wszystkie „osoby prawne i fizyczne”, które przekazują lub kupują „towary, usługi lub technologie”, które mogą być wykorzystane do „opracowania broni masowego rażenia lub lub systemów rakiet balistycznych” w Iranie w Korei Północnej i Syrii.

Rosyjskich firmy to: - Kumertau Aviation Production Enterprise, Instrument Building Design Bureau (KBP) Tula , Scientific Production Association Mashinostroyeniya (NPOM).

Ponadto sankcje zostały nałożone na sześć firm i dwie osoby z Chin, jedną z Iraku i jedną z Turcji.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-