Zełenski spotykał się z premierem Szwecji

Zełenski spotykał się z premierem Szwecji

zdjęcie
Ukrinform
Prezydent Wołodymyr Zełenski spotykał się w Pałacu Maryjskim ze szwedzkim premierem Stefanem Loefvenem, który przebywa na Ukrainie podczas roboczej wizyty – donosi służba prasowa prezydenta.

„Głowa państwa spotkał się z premierem na dziedzińcu Pałacu Maryjskiego, po czym zaprowadził gościa do sali, w której miała zostać wprowadzona delegacja Szwecji i Ukrainy.

Po zakończeniu oficjalnej części spotkania zaplanowano ukraińsko-szwedzkie rozmowy z udziałem obu polityków.

Po zakończeniu rozmów prezydent Ukrainy i premier Szwecji planują spotkanie z przedstawicielami ukraińskich i zagranicznych mediów.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-