Zerkal powiedziała, co pomoże Ukrainie wejść do Unii Europejskiej

Zerkal powiedziała, co pomoże Ukrainie wejść do Unii Europejskiej

Ukrinform
Jednym z wyzwań dla Ukrainy jest potrzeba bycia bardziej widocznym w społeczeństwie na Zachodzie, co pomoże uzyskać członkostwo w UE - powiedziała wiceminister spraw zagranicznych Ukrainy Olena Zerkal na 3. Międzynarodowym Forum Stowarzyszenia w Kijowie, donosi korespondent Ukrinform.

„Myślę, że wyzwaniem dla nas (Ukrainy - redakcji) jest bycie bardziej widocznym i zrozumiałym dla społeczeństwa na Zachodzie” - powiedziała Zerkal.

Według niej komunikacja i przekonanie społeczeństwa europejskiego jest bardzo ważne, ponieważ bez tego żaden europejski polityk nie zgodziłby się z członkostwem Ukrainy w UE.

Zdaniem dyplomaty, takie rzeczy, jak zniesienie wiz i wymiana kulturowa pomogą w dialogu ze społeczeństwem na Zachodzie.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-