Markarowa ma nowego zastępcę

Markarowa ma nowego zastępcę

Ukrinform
Gabinet Ministrów swoją decyzją zatwierdził Giennadija Plisa na stanowisko wiceministra finansów, który zajmie się kwestiami finansowania sektora obronnego, organów ścigania i bezpieczeństwa państwa.

Poinformowała służba prasowa Ministerstwa Finansów.

„6 września Gabinet Ministrów Ukrainy zatwierdził Giennadija Plisa na stanowisko wiceministra finansów. Na tym stanowisku zajmie się kwestiami finansowania sektora obronnego, organów ścigania i bezpieczeństwa państwa, a także kwestiami budżetów lokalnych”, podano w oświadczeniu.

Jak wiadomo, Giennadij Plis od stycznia 2016 r. do grudnia 2017 r. zajmował stanowisko pierwszego zastępcy przewodniczącego Kijowskiej Administracji Państwowej Miasta. Decyzją rządu z dnia 14 lutego 2018 r. został mianowany podsekretarzem stanu Gabinetu Ministrów Ukrainy.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-