Nowa Służba Celna: Ukraina nawiązuje współpracę z Chinami i Polską

Nowa Służba Celna: Ukraina nawiązuje współpracę z Chinami i Polską

Ukrinform
Przewodniczący Państwowej Służby Celnej Maksym Nefedow spotkał się z przedstawicielami polskich i chińskich służb celnych i omówił dalszą współpracę.

Napisał o tym na swojej stronie na Facebooku.

„Chcę opowiedzieć o bloku współpracy międzynarodowej „Nowa Służba Celna”. Co nas interesuje przede wszystkim: kontrola granicy z polskimi kolegami i praca nad modernizacją infrastruktury i nowych przejść granicznych, wymiana informacji celnych (dla zrozumienia, Chińczycy odpowiedzieli na 9 wniosków w ciągu roku ), stworzenie mechanizmu dobrowolnego powiadamiania o naruszeniach celnych, dołączenie się do Memorandum odnośnie chińsko-słowackiego pociągu kontenerowego, który znacznie rozładowałby zachodnią granicę”, napisał Nefedow.

Zaznaczył, że koledzy z Polski i Chin mają pozytywne podejście do takich kwestii.

„Pozostała rzecz najłatwiejsza - wziąć i zrobić. To, dlaczego nie zostało to zrobione wcześniej, jest ważnym pytaniem. Podano konkretne przykłady błędów i możliwych sabotaży z naszej strony. Dlatego stopniowo będziemy przywracać zaufanie”, zauważył Nefedow.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-