Zełenski w Kanadzie odbył dziewięć spotkań i wziął udział w kilku wydarzeniach ZDJĘCIE

Zełenski w Kanadzie odbył dziewięć spotkań i wziął udział w kilku wydarzeniach ZDJĘCIE

Ukrinform
Podczas wizyty w Toronto w Kanadzie prezydent Wołodymyr Zełenski odbył dziewięć spotkań i odwiedził kilka ważnych wydarzeń.

Szef państwa napisał o tym na swojej stronie na Facebooku .

„Wczoraj miałem bardzo aktywny i produktywny dzień, przebywając w Toronto, miałem 9 spotkań i odwiedziłem kilka ważnych wydarzeń, i jestem wdzięczny wszystkim, z którymi miałem przyjemność porozmawiać – jestem wdzięczny również za wsparcie Ukrainy w dążeniu do reform i rozwoju” - powiedział Zełenski.

Prezydent opublikował również wybór zdjęć ze swoich spotkań w Kanadzie .

Przypomnijmy, 1-3 lipca prezydent Wołodymyr Zełenski przebywa z wizytą roboczą w kanadyjskim Toronto, gdzie do 4 lipca odbywa się trzecia międzynarodowa konferencja dotycząca Reform na Ukrainie. W 2018 r. podobne wydarzenie miało miejsce w Kopenhadze, a w 2017 r. w Londynie.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-