Narodowy Bank Ukrainy minimalnie osłabił oficjalny kurs hrywny

Narodowy Bank Ukrainy minimalnie osłabił oficjalny kurs hrywny

Ukrinform
W poniedziałek 30 sierpnia Narodowy Bank Ukrainy ustalił oficjalny kurs wymiany hrywny na 26 929 hrywien za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara amerykańskiego na dzień 30 sierpnia 2021 r. ustalono na 26,929 UAH za dolara wobec 26,7744 UAH za dolara w piątek, kurs wymiany hrywny za euro ustalono na 31,6645 UAH za euro wobec 31,5121 UAH za euro w piątek.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2022 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-