Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny

Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny

Ukrinform
W czwartek 29 lipca 2021 r. Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 4 kopiejki do 26,8628 UAH za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara amerykańskiego w dniu 29 lipca 2021 r. ustalono na 26,8628 UAH za dolara wobec 26,906 USD za dolara w środę, 28 lipca, kurs hrywny w stosunku do euro ustalono na 31,7021 wobec 31,7814 UAH za euro dzień wcześniej.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2022 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-