Ministerstwo Finansów pożyczyło na krajowym rynku kolejne 8,7 mld

Ministerstwo Finansów pożyczyło na krajowym rynku kolejne 8,7 mld

Ukrinform
Dnia piątego stycznia Ministerstwo Finansów pozyskało jeszcze ponad 8,7 mld UAH z przetargu na plasowanie krajowych obligacji skarbowych (OWGZ).

Jak informuje Ukrinform, taką informację podała służba prasowa Ministerstwa Finansów.

Na podstawie wyników przetargu na plasowanie krajowych obligacji skarbowych (OWGZ) w dniu 5 stycznia do budżetu państwa wpłynęło 8713282 683,95 hrywien.

Jak podawał Ukrinform, dnia 29 grudnia 2020 roku Ministerstwo Finansów pozyskało do budżetu ponad 23,6 mld hrywien z przetargu na plasowanie krajowych obligacji skarbowych (OWGZ).

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-