Turecki biznes jest zainteresowany projektami z zakresu „zielonej energetyki” i rolnictwa - Ambasador

Turecki biznes jest zainteresowany projektami z zakresu „zielonej energetyki” i rolnictwa - Ambasador

Ukrinform
Turecki biznes jest zainteresowany udziałem w dużych projektach infrastrukturalnych na Ukrainie, w szczególności w zakresie „zielonej energetyki” i rolnictwa.

Tak stwierdził ambasador Ukrainy w Turcji Andrij Sybiha w wywiadzie dla UATV.

„Zgodnie z apelami, które docierają bezpośrednio do nas, widzimy zainteresowanie tureckiego biznesu dużymi projektami infrastrukturalnymi na Ukrainie - „zieloną energetyką” i rolnictwem. My również staliśmy się bardziej aktywni”, powiedział Sybiha.

Według niego wzrosła liczba i skala przedsiębiorstw zainteresowanych takimi możliwościami na Ukrainie.

Obecnie Ambasada Ukrainy w Turcji zintensyfikowała działalność, rozpowszechniając informacje o „oknie możliwości” dla tureckich biznesmenów.

„Bezpośrednią konsekwencją wizyty Prezydenta i rozmowy z biznesem podczas forum biznesowego w Stambule był reprezentatywny udział delegacji tureckiej w forum w Mariupolu. Odbyło się także forum ukraińsko-tureckiego biznesu w Kijowie. Organizujemy również wyjazdy regionalne”, powiedział dyplomata.

Zwrócił także uwagę na pozytywne perspektywy rozwoju współpracy ukraińsko-tureckiej w biznesie.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-