Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił kurs hrywny

Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił kurs hrywny

Ukrinform
Narodowy Bank Ukrainy w czwartek 14 listopada 2019 roku wzmocnił oficjalny kurs hrywny na 14 kopiejek do 24,3156 hrywien za dolara amerykańskiego wobec 24,4619 hrywien za dolara w środę - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara amerykańskiego wynosi 24,3156 hrywien wobec 24,4619 hrywien za dolara w środę, kurs wymiany UAH/EURO ustala się na 26,7617 hrywien wobec 26,9448 hrywien 13 listopada.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-