W ciągu ostatnich pięciu lat UE wydała prawie 300 milionów euro na rozwój Ukrainy

W ciągu ostatnich pięciu lat UE wydała prawie 300 milionów euro na rozwój Ukrainy

Ukrinform
W ciągu ostatnich 5 lat Unia Europejska wydała prawie 300 milionów euro na cele humanitarne, odbudowę i rozwój Ukrainy – powiedział 29 stycznia Peter Wagner, kierownik grupy wsparcia dla Ukrainy w Komisji Europejskiej, na briefingu w Mariupolu.

Wideo briefingu zostało opublikowana przez „Gromadskie TV Donbasu” na Facebooku.

"Na cele humanitarne, dla odnowy i rozwoju, Unia Europejska przekazała prawie 300 milionów euro w ciągu ostatnich pięciu lat, a dokładnie 280 milionów euro" - powiedział Wagner.

Przypomniał, że grupa wsparcia Ukrainy, którą kieruje, została utworzona prawie 5 lat temu przez Unię Europejską, aby pomóc naszemu krajowi. "Już teraz wiele projektów jest realizowanych w tym regionie, a naszym celem jest dowiedzieć się, co jeszcze możemy zrobić" - powiedział Wagner.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-