Okupanci wczoraj strzelali w pobliżu miejscowości Szumy i Majorskie – zginęło 4 żołnierzy

Okupanci wczoraj strzelali w pobliżu miejscowości Szumy i Majorskie – zginęło 4 żołnierzy

Ukrinform
Wczoraj, 26 marca w strefie Operacji Sił Połączonych odnotowano 2 naruszenia zawieszenia broni przez okupantów - informuje centrum prasowe sztabu Operacji Sił Połączonych na Facebooku, donosi Ukrinform.

Pozycje ukraińskie zostały ostrzelane:

w pobliżu miejscowości Szumy – z moździerzy kalibru 82 mm, z automatycznych granatników i z ciężkich karabinów maszynowych,

w pobliżu miejscowości Majorskie – z ręcznych przeciwpancernych granatników i z ciężkich karabinów maszynowych oraz z broni strzeleckiej.

W wyniku ostrzału zginęło 4 ukraińskich żołnierzy.

Przedstawiciele OBWE zostali poinformowani o naruszeniu zawieszenia broni za pośrednictwem ukraińskiego Wspólnego Centrum Kontroli i Koordynacji Zawieszenia Broni.

Okupanci w Donbasie od początku dnia naruszyli zawieszenia broni w pobliżu miejscowości Sławne – z granatników.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-