Okupanci wczoraj jeden raz złamali zawieszenia broni

Okupanci wczoraj jeden raz złamali zawieszenia broni

Ukrinform
Wczoraj, 2 marca w Donbasie odnotowano 1 przypadek naruszenia zawieszenia broni przez okupantów - informuje centrum prasowe sztabu Operacji Sił Połączonych na Facebooku, donosi Ukrinform.

W pobliżu miejscowości Żołte zarejestrowano lot nieprzyjacielskiego drona, który przekroczył linię demarkacyjną. Ukraińscy żołnierze unieszkodliwili bezzałogowy statek powietrzny wroga.

Od początku bieżącego dnia siły zbrojne Federacji Rosyjskiej raz naruszyły porozumienia osiągnięte w ramach Trójstronnej Grupy Kontaktowej w Mińsku w rejonie działania grupy operacyjno-taktycznej „Schid". Strzelano w pobliżu miejscowości Wodjane (Pryazowie) - z automatycznych granatników i z przeciwpancernych granatników.

Wśród ukraińskich żołnierzy nie odnotowano strat.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-