Okupanci dwukrotnie naruszyli rozejm w pobliżu Awdijiwki

Okupanci dwukrotnie naruszyli rozejm w pobliżu Awdijiwki

Ukrinform
Od początku tego dnia, 2 października, formacje zbrojne Federacji Rosyjskiej dwukrotnie naruszyły zawieszenie broni.

Jak podaje Ukrinform, poinformowało o tym centrum prasowe sztabu Operacji Sił Połączonych na Facebooku.

„... fakty zostały zarejestrowane w pobliżu Awdijiwki. Na tym obszarze wróg dwukrotnie otworzył ogień, używając granatników różnych systemów" - głosi komunikat.

Wśród żołnierzy Sił Połączonych nie ma strat ani obrażeń w wyniku strzałów wroga.

W ciągu ostatniego dnia, 1 października, rosyjskie siły okupacyjne dwukrotnie naruszyły zawieszenie broni w strefach działalności jednostek ukraińskich. Wróg otworzył ogień z automatycznej wyrzutni granatników przeciwpancernych w pobliżu Stanicy Ługańskiej oraz z ręcznego granatnika - w pobliżu miejscowości Orichowe.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-