Okupanci dwukrotnie złamali zawieszenie broni w Donbasie

Okupanci dwukrotnie złamali zawieszenie broni w Donbasie

Ukrinform
13 września, odnotowano dwa naruszenia zawieszenia broni w rejonie odpowiedzialności grupy operacyjno-taktycznej „Schid” - informuje centrum prasowe sztabu Operacji Sił Połączonych.

Ostrzelano z granatników pozycje Sił Zbrojnych w pobliżu miejscowości Pisky i Awdijwka.

W odpowiedzi na prowokacyjne ostrzału ukraińskie wojsko nie użyło broni. Wśród Sił Połączonych nie odnotowano strat bojowych ani obrażeń.

Od początku obecnego dnia 14 września we wszystkich częściach frontu panowała „cisza”, nie odnotowano żadnych naruszeń zawieszenia broni.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-