W Donbasie trwa rozejm

W Donbasie trwa rozejm

Ukrinform
W ciągu ostatniego dnia, 9 września, na linii demarkacyjnej panował rozejm.

Jak podaje Ukrinform, poinformowało o tym centrum prasowe sztabu Operacji Sił Połączonych.

"Od początku bieżącego dnia, czyli 10 września, w strefach działalności naszych brygad nie odnotowano ostrzału wroga. Pełne i kompleksowe zawieszenie broni zostało w pełni utrzymane" - głosi komunikat.

Równolegle z realizacją misji bojowych pododdziały Sił Połączonych brały udział w gaszeniu pożarów w obwodzie donieckim i ługańskim. W szczególności w ciągu ostatniego dnia zlikwidowano pożary w pobliżu miejscowości Kateryniwka, Nowoseliwka Druha, Czysty Liman i Nowozwaniwka.

Na terenach przyfrontowych saperzy Sił Połączonych oczyścili ponad dziesięć hektarów terytorium i przekazali 92 miny do zniszczenia.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-