W Donbasie okupanci 1 raz złamali zawieszenie broni – strat nie odnotowano

W Donbasie okupanci 1 raz złamali zawieszenie broni – strat nie odnotowano

Ukrinform
7 września jednostki zbrojne Federacji Rosyjskiej po raz kolejny naruszyły umowy, które weszły w życie 27 lipca 2020 r. - informuje centrum prasowe sztabu Operacji Sił Połączonych, podaje Ukrinform.

Ostrzał odnotowano w pobliżu miejscowości Kamianka – z broni strzeleckiej i z ręcznych przeciwpancernych granatników.

Prowokacje ogniowe nieprzyjaciela nie stanowiły zagrożenia dla ukraińskich obrońców. Jednostki ukraińskie nie odpowiedziały ogniem. Nie ma strat bojowych wśród pracowników Sił Połączonych.

Od początku bieżącego dnia, czyli 8 września, na terenach, za które odpowiadają jednostki ukraińskie, nie odnotowano naruszeń pełnego i kompleksowego zawieszenia broni przez oddziały zbrojne Federacji Rosyjskiej.

Na całej linii rozgraniczającej panowała cisza.

Sytuacja w rejonie działania OSP pozostaje całkowicie pod kontrolą ukraińskich obrońców.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-