W Dzień Niepodległości okupanci zerwali rozejm pod Majorskiem

W Dzień Niepodległości okupanci zerwali rozejm pod Majorskiem

Ukrinform
Wczoraj wieczorem, 24 sierpnia, odnotowano jeden fakt naruszenia reżimu zawieszenia broni przez formacje zbrojne Federacji Rosyjskiej w Donbasie.

Jak podaje Ukrinform, poinformowało o tym centrum prasowe sztabu Operacji Sił Połączonych.

„W pobliżu Majorska wróg użył BPŁA dla wystrzelenia pocisku WOG-17. W wyniku tej prowokacji wśród żołnierzy Sił Połączonych nie odnotowano strat ani obrażeń bojowych” - głosi oświadczenie.

Od początku tego dnia, 25 sierpnia, w strefach działania naszych brygad bojowych nie odnotowano żadnego ostrzału ze strony rosyjskich sił okupacyjnych, na wszystkich odcinkach frontu panował rozejm.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-