Na Ukrainie rozpoczęły się wojskowe ćwiczenia taktyczne

Na Ukrainie rozpoczęły się wojskowe ćwiczenia taktyczne

zdjęcie
Ukrinform
Aby sprawdzić gotowość do wykonania zadań, rozpoczęto planowane ćwiczenia taktyczne w zachodniej części Ukrainy z udziałem wszystkich elementów ukraińskich sił zbrojnych – donosi serwis prasowy Ministerstwa Obrony.

„Na zachodniej Ukrainie, w ramach weryfikacji gotowości do zadań przydzielonych wyznaczonym jednostkom wojskowym i jednostkom Sił Szturmowych, Sił Lądowych i Sił Powietrznych Ukrainy, rozpoczęto planowane ćwiczenia taktyczne. Podczas ćwiczeń zostaną odpracowane kwestie przemieszczania się jednostek, desantu i różnych działań taktycznych w górzystym terenie – podkreślono.

Jak zauważono, operacje wojsk powietrznodesantowych będą zabezpieczane przez samoloty bojowe Sił Powietrznych, śmigłowce i inżynieryjne lotnictwo wojskowe oraz jednostki podwodne ukraińskich sił zbrojnych.

Ministerstwo Obrony wezwało obywateli, aby nie martwili się, ponieważ środki szkoleniowe są wdrażane z należytym uwzględnieniem zaleceń i ograniczeń dotyczących kwarantanny.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-