Okupanci trzykrotnie naruszali rozejm, bez ofiar

Okupanci trzykrotnie naruszali rozejm, bez ofiar

Ukrinform
3 stycznia grupy zbrojne Federacji Rosyjskiej trzykrotnie naruszyły zawieszenie broni.

Poinformowało centrum prasowe sztabu Operacji Sił Połączonych.

„Wróg strzelał na pozycje jednostek Sił Połączonych z granatników różnych systemów, ciężkich karabinów maszynowych i broni strzeleckiej”, czytamy w raporcie.

Jeden raz strzelano z ciężkich karabinów maszynowych i broni strzeleckiej w pobliżu Wasylywki, która leży w rejonie działania grupy operacyjno-taktycznej „Schid”.

Z granatników różnych systemów, ciężkich karabinów maszynowych i broni strzeleckiej wróg otworzył ogień na pozycje ukraińskich obrońców w pobliżu miejscowości Nowoługańskie i Zaicewe - w rejonie działania grupy operacyjno-taktycznej "Piwnicz”.

Wczoraj, 3 stycznia, w wyniku ostrzału wroga, nie było żadnych strat wśród żołnierzy Sił Połączonych.

Bieżącego dnia rosyjskie siły okupacyjne otworzyły ogień z automatycznych granatników i z ciężkich karabinów maszynowych niedaleko miejscowości Nowoługańskie.

„Z naszej strony nie odnotowano żadnych strat”, poinformowało centrum prasowe sztabu Operacji Sił Połączonych.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-