Wczoraj OBWE naliczyła prawie 70 ostrzeliwań w Donbasie

Wczoraj OBWE naliczyła prawie 70 ostrzeliwań w Donbasie

Ukrinform
Organizacja Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie odnotowała w środę 67 ostrzeliwań w Donbasie.

Odnotowano to w dziennym raporcie organizacji z 4 grudnia 2019 r.

OBWE informuje o 65 ostrzałach w obwodzie donieckim.

„Większość naruszeń zawieszenia broni odnotowano na wschód i na południowy wschód od miejscowości Hnutowe i na południe i południowy zachód od Donetsk Filter Station oraz na północ od miejscowości Szyrokino” - napisano.

W obwodzie ługańskim organizacja zarejestrowała 2 wybuchy.

„Naruszenie zawieszenia broni zostało odnotowane we wschodnich i północnych obszarach w pobliżu Zołotego i na południe od Jużnej Łomowatki” - zauważyła OBWE.

Przypomnimy, jak wcześniej informowano w kwaterze głównej OSP, od początku ostatniego dnia rosyjskie oddziały okupacyjne trzykrotnie ostrzelały pozycje Sił Połączonych, strat nie odnotowano.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-