Na odcinku Bohdaniwka - Petriwske zaczęto rozminowywanie

Na odcinku Bohdaniwka - Petriwske zaczęto rozminowywanie

zdjęcie, wideo
Ukrinform
W odcinku nr 3 Bohdaniwka - Petriwske pirotechnicy rozpoczęli rozminowywanie – donosi służba prasowa Ministerstwa Obrony Ukrainy.

„Wczoraj, 13 listopada, pirotechnicy w obwodzie donieckim rozpoczęli prace nad rozminowaniem w rejonie wycofania sił na odcinku Bohdaniwka - Petriwske w rejonie wołnowackim obwodu donieckiego” - napisano w komunikacie.

Jak zaznaczono, na podstawie obliczeń pirotechnicznych, ogrodzono terytorium o powierzchni 0,07 hektara. 6 materiałów wybuchowych zostało usuniętych i unieszkodliwionych w ustalony sposób.

Do wykonania zadania włączono 4 grupy pirotechniczne (20 pracowników i 8 urządzeń).

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-