Pełna reforma Ukroboronpromu potrwa sześć miesięcy – Krywonos

Pełna reforma Ukroboronpromu potrwa sześć miesięcy – Krywonos

Ukrinform
Zastępca sekretarza Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Serhij Krywonos oświadczył, że realizacja reformy Ukroboronpromu zajmie sześć miesięcy.

Krywonos, w programie „Swoboda Słowa” na ICTV, stwierdził, że dokładnie tyle czasu potrzeba, na przebudowę pracy w Ukroboronprom, jeśli Rada Najwyższa w najbliższym czasie rozważy proponowaną ustawę.

Prezydent Petro Poroszenko powiedział, że ma prawo oznaczyć ten dokument jako pilny, co, jak twierdzi, zobowiązywałoby Parlament do rozpatrzenia go w najbliższym możliwym terminie.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-