Okupanci ostrzelali z moździerzy Krymskie

Okupanci ostrzelali z moździerzy Krymskie

Ukrinform
Rosyjskie siły okupacyjne naruszyły reżim zawieszenia broni w Donbasie dziewięć razy w ciągu minionego dnia - informuje w Facebook centrum prasowe sztabu Operacji Sił Połączonych.

„W rejonie działania grupy operacyjno-taktycznej „Schid", pozycje ukraińskich żołnierzy zostały ostrzelane z automatycznych granatników pobliżu miejscowości Wodjanoje, z automatycznych granatników i z ciężkich karabinów maszynowych w pobliżu Hnutowe, z granatników i z broni strzeleckiej niedaleko miejscowości Czermałyk, trzy razy z granatników, z ciężkich karabinów maszynowych i broni strzeleckiej w pobliżu Pawłopola, dwa razy z granatników i broni strzeleckiej w rejonie Marinki”.

W rejonie działania grupy operacyjno-taktycznej "Piwnicz", okupanci ostrzelali pozycje naszej armii z moździerzy kalibru 120 mm w pobliżu miejscowości Krymskie.

Według danych wywiadowczych, 24 stycznia pięciu okupantów zostało zabitych, i jeden jest ranny.

Od początku bieżącego dnia wróg nie otworzył ognia.

Ukraińska armia wciąż kontroluje sytuację na linii frontu, przestrzegając pełnego i kompleksowego zawieszenia broni.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-