W  Donbasie zestrzelili dron okupantów wypełniony materiałem wybuchowym z pociskami
odłamkowymi - wideo

W Donbasie zestrzelili dron okupantów wypełniony materiałem wybuchowym z pociskami odłamkowymi - wideo

Ukrinform
Żołnierze 93. Samodzielnej Brygady Zmechanizowanej „Chołodnyj Jar" w rejonie działania Operacji Sił Połączonych zestrzelili bojowy dron, wyposażony w materiały wybuchowe – na Facebooku pisze SMZ.

„Żołnierze 93. Samodzielnej Brygady Zmechanizowanej „Chołodnyj Jar" zestrzelili dron okupantów!" Rosyjscy najemnicy wypełnili standardowy chiński dron DJI z Phantom-4 materiałami wybuchowymi z pociskami odłamkowymi”. - informują.

Jak już wspomniano, terroryści próbowali zrzucać odłamkową amunicję na pozycje piechoty, z niewielkiej wysokości.

"Prawdopodobnie okupanci przejęli podobną taktykę od bojowników ugrupowań terrorystycznych Hamasu i Państwa Islamskiego, ale ich zbrodnicze plany nie zostały zrealizowane" - zauważyła 93. Brygada.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-