W pierwszych godzinach noworocznego zawieszenia broni okupanci otworzyli ogień z granatników

W pierwszych godzinach noworocznego zawieszenia broni okupanci otworzyli ogień z granatników

Ukrinform
Dzisiaj, 29 grudnia, okupanci otworzyli ogień z granatników na pozycje Sił Połączonych.

O tym informuje służba prasowa OOC (ang. United force operation).

"Pomimo świąt noworocznych i bożenarodzeniowych, i porozumienia osiągniętego przez trójstronną Grupę Kontaktową w sprawie wprowadzenia przez Dowództwo Sił Połączonych bezterminowego zawieszenia broni na całej linii frontu z rosyjskimi siłami okupacyjnymi w niektórych regionach okręgów - donieckiego i ługańskiego, w obecnym dniu nieprzyjaciel otworzył ogień na pozycje Sił Połączonych z granatników, w pobliżu wsi Zalizne.” - informują.

Dowództwo informuje, że w obecnym dniu nie było ofiar wśród żołnierzy Sił Połączonych.

Jak wcześniej pisaliśmy, Dowództwo Sił Połączonych od godziny 00.00 w dniu 29 grudnia 2018 r. wprowadza bezterminowe zawieszenie broni na całej linii frontu z rosyjskimi siłami okupacyjnymi.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-