W Wasylkowie płonie skład ropy naftowej po ostrzale wroga

W Wasylkowie płonie skład ropy naftowej po ostrzale wroga

wideo
Ukrinform
Sytuacja dotycząca rosyjskiej inwazji

W mieście Wasylków w obwodzie kijowskim pali się magazyn ropy po ostrzale przez wroga - napisała burmistrz Natalia Balasynowycz na Facebooku, donosi Ukrinform.

„Droga społeczność Wasylkowa! Widzicie, co się teraz dzieje. Widzicie ogień. To niestety pali się magazyn ropy w Wasylkowie”.

Balasynowycz dodała, że „wróg chce zniszczyć wszystko dookoła, ale mu się to nie uda”.

„Dzisiaj w ciągu dnia był ciężki ostrzał rakiet balistycznych, w tym naszego lotniska. Ale ustały! A teraz ostrzał trwa. Ale wszystko będzie dobrze” – powiedziała.

Wcześniej Ukrinform informował naocznych świadków, że dziś około godziny 00:50 w pobliżu mostu Paton doszło do potężnej eksplozji i pożaru.

Później w komentarzach napisano, że był to wybuch w Wasylkowie.

Zaciekłe walki toczą się również na obrzeżach wsi Kalinówka – trwa ostrzał karabinów maszynowych z obu stron.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-