W Chersoniu zalane zostały „Hydropark” i „Naftogavan”

W Chersoniu zalane zostały „Hydropark” i „Naftogavan”

zdjęcie
Ukrinform
W Chersoniu „Hydropark” i „Naftogavan” zostały już zalane, obłożnie chorzy i osoby o ograniczonej sprawności ruchowej wywożeni są do szpitali.

Jak donosi Ukrinform, Chersoński MBA informuje o tym w odniesieniu do szefa Miejskiej Administracji Wojskowej Chersoniu Romana Mroczki.

„W dzielnicy Ostriv trwa ewakuacja z trzech punktów zbiórki” – czytamy w komunikacie.

Według Ministerstwa Spraw Zagranicznych „Hydropark” i „Naftogavan” zostały już zalane w okolicy. Do szpitali trafiają osoby obłożnie chore i niepełnosprawne.

Jak donosi Ukrinform, w nocy 6 czerwca Rosjanie wysadzili w powietrze zaporę elektrowni wodnej w Nowej Kachowce, a w obwodzie chersońskim rozpoczęli ewakuację ludności z miejsc niebezpiecznych, zagrożonych powodzią.

W Chersoniu mikro okręg Korabel (wyspa) został odcięty od prądu, a ze względów bezpieczeństwa za kilka godzin odcięte zostaną również dostawy gazu.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2023 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-