Zełenski podziękował Bearowi Gryllsowi za wizytę na Ukrainie

Zełenski podziękował Bearowi Gryllsowi za wizytę na Ukrainie

zdjęcie
Ukrinform
Prezydent Wołodymyr Zełenski podziękował brytyjskiemu podróżnikowi, prezenterowi telewizyjnemu i pisarzowi Bearowi Gryllsowi za wizytę na Ukrainie.

Zełenski napisał o tym w Telegramie, donosi Ukrinform.

„Bear Grylls, dziękuję za tę wizytę na Ukrainie! Ważne, żeby świat usłyszał prawdę o walce Ukraińców o wolność i demokrację, o terrorze rakietowym agresora przeciwko naszemu narodowi!" - napisał Zełenski.

<script async src="https://telegram.org/js/telegram-widget.js?21" data-telegram-post="V_Zelenskiy_official/4243" data-width="100%"></script>

Jak informowaliśmy, na Ukrainę przyjechał z wizytą słynny brytyjski podróżnik, prezenter telewizyjny i pisarz Bear Grylls.

Edward Michael „Bear” Grylls to brytyjski podróżnik, prezenter telewizyjny i pisarz. Najbardziej znany z programu telewizyjnego „Szkoła przetrwania”.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-