Na okupowanym Krymie zbiornik Ayan w końcu wysechł

Na okupowanym Krymie zbiornik Ayan w końcu wysechł

wideo
Ukrinform
Na okupowanym Krymie wysechł zbiornik Ayan, który zapewniał mieszkańcom Symferopola świeżą wodę – napisał 10 stycznia oficer Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Ukrainy Anatolij Sztefan na Facebooku, donosi Ukrinform.

„Okupowany Krym, zbiornik Ayan dostarczający wodę do Symferopola wysechł. To rodzimy port - o posmaku suchości w ustach” - napisał i opublikował Sztefan.

Przypomnijmy: w lipcu w Sewastopolu szybko usychać zbiornik Czarnoriczenski, w związku z czym tak zwana władza półwyspu zaczęła organizować poszukiwania podziemnych źródeł wody.

W grudniu firma „Woda Krymu” poinformowała, że wody w zbiorniku Ayan, obsługującym Symferopol, zostało na 8 dni.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-