Świąteczny plac Sofijski z lotu ptaka

Świąteczny plac Sofijski z lotu ptaka

Ukrinform
Wybrano trzy lokalizacje na świętowanie Nowego Roku.

Główna choinka ukraińska o wysokości 31 metrów jest tradycyjnie umieszczona na placu Sofijskim. W pobliżu Arki Przyjaźni Narodów będzie czekała na Was główna choinka bożonarodzeniowa Kijowa, lodowisko i 200 metrów girlandy "Gwiaździste Niebo". Schodząc do Podola traficie do „petriwskiej” bajki, bo choinkę przy ulicy Kontraktowej zdobią talerze z tradycyjnymi rysunkami, jabłkami i orzechami.

Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia tegoroczne obchody odbędą się bez wydarzeń festiwalowych, dużych scen, koncertów i food courtów. Ale zamiast tego przygotowano wiele interesujących rzeczy:

• Na całej trasie noworocznej będą znajdować się świetlne instalacje artystyczne, które będą cudownymi miejscami do robienia zdjęć.

• Na lokacjach można kupić pamiątki, gorące napoje i przekąski.

• Atrakcje dla dzieci będą działać zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

• Jeszcze jedno lodowisko znajduje się na Podolu.

Uroczystość potrwa do 20 stycznia.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-