„Pokolenie, które czuje smak wolności” - Prezydent opublikował film o współczesnej Ukrainie

„Pokolenie, które czuje smak wolności” - Prezydent opublikował film o współczesnej Ukrainie

wideo
Ukrinform
Prezydent Wołodymyr Zełenski opublikował film o nowoczesnej niepodległej Ukrainie i podkreślił, że to jest Ukraina, w którą wierzy.

Film został opublikowany na Facebooku Prezydenta, donosi Ukrinform.

"To jest Ukraina i to jest jej pokolenie wolności ... Pokolenie, które czuje smak wolności ... Ukraina to terytorium wolności i miejsce siły" - czytamy w filmie.

Prezydent wezwał również Ukraińców do przesłania wideo o ich wkładzie w przyszłość Ukrainy: „Jeśli masz mniej niż 30 lub 30 lat, prześlij film o tym, co robisz dla przyszłości naszego kraju na „Ukraine Now” - tam znajdziesz wszystkie szczegóły. Z dziesięcioma zwycięzcami zobaczymy się w Dzień Niepodległości, na 30-lecie Ukrainy! ”

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-