UATV zwiększa swoją obecność w Polsce

UATV zwiększa swoją obecność w Polsce

Ukrinform
30 czerwca 2020 r. Ukraiński zagraniczna stacja telewizyjna UATV stała się dostępna dla abonentów polskiej sieci kablowej „Mutimedia Polska SA”.

Jest to podane na stronie internetowej stacji.

Na początku tego roku Mutimedia Polska SA dołączyła do Vectra Group, jednego z liderów polskiego rynku telewizji kablowej. W wyniku nabycia 100% udziałów w Multimedia Polska Grupa Vectra stała się liderem w kraju pod względem liczby abonentów telewizji kablowej.

Usługa UATV jest dostępna dla subskrybentów pakietów „SuperBox” i „MaxBox”.

Przypomnijmy, że kanał telewizyjny UATV pojawił się w sieci kablowej Vectra SA 5 lutego 2016 r.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-