Ukraiński film „Zachar Berkut” zostanie pokazany w USA i Kanadzie

Ukraiński film „Zachar Berkut” zostanie pokazany w USA i Kanadzie

wideo
Ukrinform
Amerykańska firma Shout Factory została dystrybutorem ukraińskiego filmu „Zachar Berkut” w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie – donosi serwis prasowy Film.ua.

„Kino ukraińskie bardzo rzadko pojawia się na ekranach amerykańskich i kanadyjskich widzów. Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić Ameryce Północnej nasze filmy. Nie mieliśmy wątpliwości, że „Zachar Berkut” zainteresuje naszych kolegów z USA”- powiedział Jewgienij Draczew, menadżer d.s. sprzedaży międzynarodowej w FILM.UA Distribution.

Reżyserami filmu są Achtem Seitabłajew i John Wynn. Scenariusz napisali - Jaroslav Wojcieszek, Rich Ronat. Producenci: Egor Olesov (Kinorob, Ukraina); Jeff Rice, Yuriy Karnovsky, Raja Collins (Cinema Day, USA).

Film został nakręcony zeszłego lata na Zakarpaciu i pod Kijowem, gdzie zbudowano główne dekoracje. W pracy nad filmem wzięła udział duża międzynarodowa ekipa aktorska z Ukrainy, USA, Kazachstanu, Wielkiej Brytanii i Mongolii

Produkcja: Kinorob i Cinema Day przy wsparciu Państwowej Agencji Ukrainy ds. Kinematografii.. Dystrybutor filmu na Ukrainie: Ukrainian Film Distribution.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-