Ukrainka zaprezentowała projekty z plastiku pochodzącego z recyklingu na Fashion Week w Nowym Jorku

Ukrainka zaprezentowała projekty z plastiku pochodzącego z recyklingu na Fashion Week w Nowym Jorku

zdjęcie
Ukrinform
Ukraińska projektantka Swetłana Bewza po raz szósty zaprezentowała swoją kolekcję w ramach New York Fashion Week.

Poinformował o tym Jetsetter.

„Nowa kolekcja Swetłany Bewzy, prezentowana w ramach Fashion Week w Nowym Jorku, stała się wyjątkowa dla marki, ponieważ wykorzystuje innowacyjne tekstury wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Ukraińska projektantka uważa, że ​​moda nie powinna istnieć za cenę życia naszej planety, a przyszłość powinna charakteryzować się etyką w stosunku do natury i produkcji”, podano w wiadomości.

Kolekcja koncentruje się na pomysłach zrównoważonego projektowania i jest kształtowana przez połączenie stylu i elegancji oraz etycznego użycia.

Na przykład, sukienki i topy z dzianiny wykonane są z poliestru z plastikowych butelek pochodzących z recyklingu i zebranych na dnie oceanu. Inne modele wykonane są z przetworzonego denimu (jeansu).

Należy zauważyć, że wszystkie wybrane materiały do ​​stworzenia kolekcji zostały zatwierdzone przez Instytut Etyki i Ekologicznej Certyfikacji (ICEA). Dzięki postępom w branży tekstylnej projektanci mają możliwość uzyskania produktów najwyższej jakości, która wcześniej była nieosiągalna.

Podstawą kolekcji są płaszcze przeciwdeszczowe, jednorzędowe garnitury i sukienki maxi, głównie w odcieniach ciemnoszarych, beżowych i czarnych.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-