Amerykańska piosenkarka zachwyca wykonaniem ukraińskiej piosenki „Dwa kolory”

Amerykańska piosenkarka zachwyca wykonaniem ukraińskiej piosenki „Dwa kolory”

wideo
Ukrinform
Piosenkarka Angeli Rose z Nowego Jorku zachwyca wykonaniem słynnej ukraińskiej piosenki „Dwa kolory”.

Odpowiednie wideo zostało opublikowane przez „Gołos Ameryki”.

Należy zauważyć, że Angeli Rose studiowała śpiew u matki słynnej Whitney Houston i obecnie jest dyrektorem programu muzycznego w restauracji Royal Passage Ukrainian Restaurant w Filadelfii.

Według innego wideo Voice of America, współzałożycielem i szefem restauracji jest Ukrainka Taras Żemelko. To tutaj, w Royal Passage, Angela Rose po raz pierwszy zaśpiewała po ukraińsku.

Wykonawczyni mówi, że została poproszona przez kierowników restauracji o próbę wykonania ukraińskich piosenek i przyznaje, że na początku bardzo trudno było opanować pewne zasady ukraińskiej wymowy, ale kiedy się nauczyła, łatwo było ją zaśpiewać.

Według piosenkarki nauczyła się najważniejszych ukraińskich słów od gości restauracji. „Chwała Ukrainie!” - mówi Angeli Rose.

W repertuarze piosenkarki jest jeszcze kilka piosenek po ukraińsku.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-