Piosenki, muzea i kino - we Lwowie odbył się Festiwal Kultury Huculskiej

Piosenki, muzea i kino - we Lwowie odbył się Festiwal Kultury Huculskiej

zdjęcie, wideo
Ukrinform
Festiwal Kultury Huculskiej pod hasłem „Kultura Huculska jednoczy Ukrainę” odbywa się we niedzielę we Lwowie – donosi służba prasowa rady miasta.

„Dla mieszkańców Lwowa i gości miasta Huculowie przygotowali ciekawy program kulturalny i artystyczny ... Kreatywne zespoły ludowe prezentowały na scenie piosenkę huculską, pieśń, taniec ludowy i wiele innych osiągnięć starodawnej kultury” - czytamy.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-