W Donbasie spłonęła baza paramedyków wojskowych „Angeły Tajry”

W Donbasie spłonęła baza paramedyków wojskowych „Angeły Tajry”

zdjęcie, wideo
Ukrinform
W Donbasie spaliła się baza sanitariuszy, którzy pomagają ukraińskiemu wojsku na linii frontu w rejonie miejscowości Szyrokino. Jeden wolontariusz został ranny - napisał na Facebooku dowódca dywizji „Angeły Tajry” Julia „Tajra” Pajewska.

Baza „Angeły Tajry” spłonęła tej nocy. Wszystkie leki i sprzęt ochotników, częściowo rzeczy osobiste, zostały spalone. Jeden z ochotników doznał drobnych poparzeń. Maszyny są całe ”, napisała Pajewska.

Przyczyną pożaru była prawdopodobnie wadliwa instalacja elektryczna.

Ci, którzy chcą pomóc lekarzom w odbudowie bazy, mogą wysyłać pieniądze na karty bankowe wymienione w profilu Pajewskiej.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-