Polska telewizja pokaże promocyjne wideo dotyczące Ukrainy

Polska telewizja pokaże promocyjne wideo dotyczące Ukrainy

wideo
Ukrinform
Od 4 grudnia widzowie w Polsce będą mogli oglądać wideo na temat Ukrainy „Enjoy Ukraine Now” na dwóch stacjach TVN: TVN 24 BiS i Travel Channel - powiedział korespondent Ukrinform Ambasadzie Ukrainy w Polsce .

„Po raz pierwszy polski widz zobaczy kanał promocyjny „Enjoy Ukraine Now” o 18:19 na kanale Travel Channel. Premiera w TVN 24 BiS odbędzie się o 20:53 ”- poinformowano ambasadę.

45-sekundowe wideo na tych dwóch kanałach będzie nadawane codziennie lub dwa razy dziennie w najlepszym czasie antenowym do 18 grudnia.

Grupa TVN jest własnością amerykańskiej firmy Discovery.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-