Pod ambasadą Rosji zorganizowano proces Putina

Pod ambasadą Rosji zorganizowano proces Putina

zdjęcie
Ukrinform
Aktywiści przybyli do ambasady rosyjskiej na Ukrainie, aby „złożyć życzenia” prezydentowi Federacji Rosyjskiej z okazji jego urodzin.

Korespondent Ukrinform donosi, że podczas akcji działacze przeprowadzili zaimprowizowany proces w Hadze nad Władimirem Putinem za popełnienie zbrodni wojennych przeciwko ludzkości.

Działacz, przebrany za więźnia Putina, zeznał o zbrodniach popełnionych w Gruzji, Mołdawii, na Ukrainie - w Donbasie i na Krymie, w Czeczenii i Syrii.

Działacze przywieźli również ze sobą flagi tatarów krymskich i Ukrainy, innych krajów - Litwy, Łotwy, Estonii, Gruzji i innych.

Były więzień polityczny Wołodymyr Bałuch przybył pod ambasadę Rosji, aby wesprzeć uczestników spektaklu.

Budynek ambasady pilnuje kilku żołnierzy gwardii narodowej. Sytuacja jest spokojna.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-