Wołodymyr Kliczko wziął udział w projekcie edukacyjnym ONZ WIDEO

Wołodymyr Kliczko wziął udział w projekcie edukacyjnym ONZ WIDEO

Ukrinform
Legendarny ukraiński bokser, dwukrotny mistrz świata w wadze ciężkiej Wołodymyr Kliczko wziął udział w projekcie edukacyjnym ONZ w Niemczech.

Wołodymyr Kliczko wystąpił w promocyjnym projekcie wideo mającym na celu wszechstronny rozwój młodzieży - podaje Klitschko-brothers.com.

„To dla mnie wielki zaszczyt, że biorę udział w kampanii ONZ na rzecz „17 celów zrównoważonego rozwoju w Niemczech”. Wierzę w podwójne działanie „Mózgu i Siły” oraz znaczenie edukacji opartej na współpracy oświaty i zdrowego ciała - „Mózgu i Siły”. To mnie przywodzi do celu nr 3 (dobre zdrowie i dobre samopoczucie) i celu nr 4 (edukacja na wysokim poziomie). Cieszę się, że dzięki temu filmowi znaleźliśmy łatwe podejście, podejmujące te tematy”- powiedział Wołodymyr Kliczko.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-