W tym roku możliwa jest kolejna wymiana z Federacją Rosyjską – Denisowa

W tym roku możliwa jest kolejna wymiana z Federacją Rosyjską – Denisowa

Ukrinform
Komisarz ds. praw człowieka Rady Najwyższej Ukrainy Ludmiła Denisowa poinformowała, że ​​trwają negocjacje w sprawie uwolnienia obywateli Ukrainy z Federacji Rosyjskiej i wyraziła nadzieję, że w tym roku odbędzie się kolejna wymiana.

Powiedziała o tym w programie „Zawtrak z 1 + 1”.

„Nie zatrzymujemy się, prowadzimy osobiste rozmowy, prezydent i kierownik grupy roboczej, a mianowicie pan Jermak, prowadzą rozmowy w celu powrotu wszystkich. Teraz nasi, ci, których zidentyfikowano, to 113 osób, 89 z nich to Tatarzy Krymscy. Sądzę, że perspektywy wymiany są i w tym roku wymiana odbędzie się - powiedziała Denisowa.

Przypomnijmy, 7 września odbyła się wymiana więźniów między Federacją Rosyjską a Ukrainą w formacie 35 na 35. 35 wyzwolonych przez Kreml więźniów wróciło na Ukrainę. Wśród nich - Oleg Sencow, Roman Suszczenko , Ołeksandr Kolczenko, Pawło Hryb, Wołodymyr Bałuch i inni.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-