Karpacki Park Narodowy zaprasza turystów do ugadzania świni

Karpacki Park Narodowy zaprasza turystów do ugadzania świni

Ukrinform
Karpacki Park Narodowy (KPN) zaprasza do swojego gospodarstwa, aby ugodzić świni i tym samym przyciągnąć bogactwo w nowym roku – na swoim Facebooku pisze KPN.

„W tym roku, aby przyciągnąć bogactwo, powinno się ugodzić świni. Dla tego częściej wybierajcie się całą rodziną odpoczywać na łonie przyrody, a jeszcze lepiej powiedzcie swoje życzenia świniom, odwiedzając nasze gospodarstwo w Karpackim Parku Narodowy” - czytamy w publikacji.

Karpacki Park Narodowy położony jest na północno-wschodnich stokach ukraińskich Karpat. Teren parku wznosi się na wysokość od 500 do 2061 m n.p.m. i rozciąga się zachodu po południowy wschód – od miasta Jaremcze, wzdłuż rzeki Prut aż po dolinę Czarnego Czeremoszu. Długość parku od północnego zachodu do południowego wschodu wynosi 55 km, a od zachodu na wschód - 20 km.

Przypomnijmy, że symbolem 2019 roku jest Świnia (od 5 lutego).

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-