Zespół KAZKA zaśpiewał

Zespół KAZKA zaśpiewał "Płakala" po angielsku

Ukrinform
Ukraiński zespół muzyczny KAZKA zaprezentował angielską wersję swojej najbardziej znanej piosenki - "PLAKALA". Autorem angielskiego tekstu jest brytyjska piosenkarka i kompozytorka Laura White.

O tym informuje grupa na swojej oficjalnej stronie na Facebooku.

"Istnieje pewna magia polegająca na tym, że zaczęli rozmawiać o naszym KRAJU na świecie dzięki piosence "PLAKALA". Pomyśleliśmy, że jest to znak losu, którego nie można zignorować, i zamieniliśmy PLAKALA w angielskie CRY. Dziś prezentujemy dla nas bardzo ważny utwór, który, mamy nadzieję, pokaże całej planecie nie tylko ukraińską kulturą, ale także rozśpiewaną ukraińską duszą. Łapcie, co prawda dobrze znana, ale zupełnie nowa: “KAZKA - CRY", oświadczają.

Niedawno KAZKA ogłosiła, że ​​w 2019 r. pojedzie na pierwszą światową trasę, która obejmie miasta Europy i USA. Pierwsze koncerty w ramach trasy odbędą się w Polsce w marcu, następnie grupa pojedzie na Litwę, Białoruś i do Estonii.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-