Biden w Warszawie - Ukraina nigdy nie będzie zwycięstwem Rosji

Biden w Warszawie - Ukraina nigdy nie będzie zwycięstwem Rosji

wideo
Ukrinform
Prezydent USA Joe Biden wyraził przekonanie, że rosyjskiemu dyktatorowi nie uda się podporządkować sobie Ukraińców, a Ukraina nigdy nie będzie zwycięstwem Kremla.

Powiedział to we wtorek podczas przemówienia w centrum Warszawy - donosi korespondent Ukrinform.

„Okrucieństwo nigdy nie zniszczy woli wolnych ludzi. A Ukraina - Ukraina nigdy nie będzie zwycięstwem Rosji. Nigdy” – powiedział prezydent USA.

Podkreślił też, że rosyjski dyktator, który dąży do odbudowy imperium, nie będzie w stanie osłabić umiłowania wolności innych narodów.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2023 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-