Biden w Warszawie - Ukraina nigdy nie będzie zwycięstwem Rosji

Biden w Warszawie - Ukraina nigdy nie będzie zwycięstwem Rosji

wideo
Ukrinform
Prezydent USA Joe Biden wyraził przekonanie, że rosyjskiemu dyktatorowi nie uda się podporządkować sobie Ukraińców, a Ukraina nigdy nie będzie zwycięstwem Kremla.

Powiedział to we wtorek podczas przemówienia w centrum Warszawy - donosi korespondent Ukrinform.

„Okrucieństwo nigdy nie zniszczy woli wolnych ludzi. A Ukraina - Ukraina nigdy nie będzie zwycięstwem Rosji. Nigdy” – powiedział prezydent USA.

Podkreślił też, że rosyjski dyktator, który dąży do odbudowy imperium, nie będzie w stanie osłabić umiłowania wolności innych narodów.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-