Biden spotkał się z Epifaniuszem w Monasterze św. Michała o Złotych Kopułach

Biden spotkał się z Epifaniuszem w Monasterze św. Michała o Złotych Kopułach

wideo
Ukrinform
Prezydent USA Joe Biden spotkał się w Monasterze św. Michała w Kijowie z metropolitą kijowskim i całej Ukrainy, Epifaniuszem.

„Mam zaszczyt przywitać prezydenta Joe Bidena w Monasterze św. Michała o Złotych Kopułach, Jesteśmy wdzięczni jemu osobiście, narodowi i rządowi Ameryki za potężną pomoc, jaką Ukraina otrzymuje od Stanów Zjednoczonych i ich sojuszników w stawianiu oporu agresji rosyjskiego imperium zła. Boże błogosław Amerykę!" - podkreślił Metropolita.

Wideo: Kancelaria Prezydenta

Jak informowaliśmy, 20 lutego prezydent USA Joe Biden odwiedził Ukrainę . Zapowiedział, że USA przyznają Ukrainie nowy pakiet pomocy wojskowej o wartości 500 mln dolarów, który obejmie m.in. rakiety do systemu HIMARS, systemy przeciwpancerne Javelin itp.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2023 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-