Biden spotkał się z Epifaniuszem w Monasterze św. Michała o Złotych Kopułach

Biden spotkał się z Epifaniuszem w Monasterze św. Michała o Złotych Kopułach

wideo
Ukrinform
Prezydent USA Joe Biden spotkał się w Monasterze św. Michała w Kijowie z metropolitą kijowskim i całej Ukrainy, Epifaniuszem.

„Mam zaszczyt przywitać prezydenta Joe Bidena w Monasterze św. Michała o Złotych Kopułach, Jesteśmy wdzięczni jemu osobiście, narodowi i rządowi Ameryki za potężną pomoc, jaką Ukraina otrzymuje od Stanów Zjednoczonych i ich sojuszników w stawianiu oporu agresji rosyjskiego imperium zła. Boże błogosław Amerykę!" - podkreślił Metropolita.

Wideo: Kancelaria Prezydenta

Jak informowaliśmy, 20 lutego prezydent USA Joe Biden odwiedził Ukrainę . Zapowiedział, że USA przyznają Ukrainie nowy pakiet pomocy wojskowej o wartości 500 mln dolarów, który obejmie m.in. rakiety do systemu HIMARS, systemy przeciwpancerne Javelin itp.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-