Na Alei Odwagi w Kijowie pojawiła się tabliczka z imieniem Charlesa Michela

Na Alei Odwagi w Kijowie pojawiła się tabliczka z imieniem Charlesa Michela

zdjęcie, wideo
Ukrinform
Na Alei Odwagi w Kijowie pojawiła się tablica z imieniem przewodniczącego Rady Europejskiej Charlesa Michela.

Poinformował o tym w Telegramie prezydent Wołodymyr Zełenski, donosi Ukrinform.

„Na Alei Odwagi pojawiło się nowe nazwisko – przewodniczącego Rady Europejskiej Charlesa Michela. Dziękuję za wszelką pomoc i mocne wsparcie! Ukraina bardzo to sobie ceni” – napisał głowa państwa.

Jak informowaliśmy, Aleja Odwagi na Placu Konstytucji w Kijowie została otwarta z inicjatywy prezydenta z okazji 31. rocznicy odzyskania przez Ukrainę Niepodległości. Nosi nazwiska przywódców politycznych i innych przedstawicieli krajów partnerskich, którzy pomagają Ukrainie od początku inwazji na pełną skalę na Federację Rosyjską. Prezydent RP Andrzej Duda został pierwszym zagranicznym przywódcą uhonorowanym na Alei Odwagi.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-