COVID-19, FOP i „Piąty element” - Zełenski opublikował nowe wideo

COVID-19, FOP i „Piąty element” - Zełenski opublikował nowe wideo

wideo
Ukrinform
Prezydent Wołodymyr Zełenski zapisał nowy materiał wideo z premierem Denysem Szmyhalem i z wiceministrem zdrowia, głównym lekarzem sanitarnym Wiktorem Laszko.

Film został opublikowany na stronie Prezydenta na Facebooku, donosi Ukrinform.

„Kontynuuję dobrą tradycję i przebywam na samoizolacji, gdzie opowiadam o naszej pracy i sukcesach Ukrainy. Dziś rozmawiamy z Wiktorem Laszko i Denisem Szmyhalem o finansowaniu walki z COVID-19 , RRO dla prywatnych przedsiębiorców, pomocy MFW, wsparciu dla ukraińskiego biznesu i "Piątym elemencie". Niestety tym bez Milli Jovovich i Bruce'a Willisa” - powiedział szef państwa.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-