Jermak wezwał przedstawicieli TGK do cotygodniowych spotkań

Jermak wezwał przedstawicieli TGK do cotygodniowych spotkań

Ukrinform
Podczas spotkania poświęconego pracom Trójstronnej Grupy Kontaktowej 26 września Szef Kancelarii Prezydenta Andrij Jermak wezwał przedstawicieli TGK do częstszych spotkań – donosi Ukrinform, powołując się na służbę prasową prezydenta.

„Chciałbym prosić przedstawicieli Trójstronnej Grupy Kontaktowej o przeprowadzanie spotkań co tydzień, mimo zbliżającej się zimy. Nie ma sensu zwlekać z negocjacjami” - powiedział Jermak.

Służba prasowa prezydenta zwróciła uwagę, że szef BP złożył taką propozycję, aby przyspieszyć proces negocjacyjny.

Również zdaniem Jermaka dobrze byłoby, gdyby więcej ukraińskich polityków odwiedziło linię demarkacyjną i porozmawiało z wojskiem i mieszkańcami Donbasu.

Przypomnijmy, przedstawiciel Ukrainy przy organizacjach międzynarodowych w Wiedniu Jewhen Cymbaliuk powiedział o blokowaniu pracy w TGK na kilku odcinkach ze względu na stanowisko Rosji.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-